LG Infogram nedir?


LG İnfogram, bildikçe kazandıran bir bilgi yarışması platformudur.

Spordan sanata, bilimden tarihe çeşitli kategorilerde seçeceğiniz soruları doğru cevapladıkça puan ve coin kazanırsınız. Kazandığınız puanlarla arkadaşlarınızla yarışırken, coin’leri de sanal mağazadan seçeceğiniz ürünleri almak için kullanabilirsin.


LG Infogram Nasıl oynanır?


lginfogram.com mikro sitemiz üzerinden kayıt yaparak bir profil yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan sorulara doğru yanıtlar vererek COIN kazanacaksınız ve LG Katalog bölümünden coinlerinizi harcayarak tercih ettiğiniz ürünü coinlerinizin de yeterli olması durumunda alabileceksiniz. Bilgi yarışmamız Tarih, Spor, Bilim, Sanat ve Genel Kültür olmak üzere 5 kategoriden oluşmaktadır. LG Infogram yarışma süresinde karşınıza çıkan görevleri tamamlayıp Facebook ve Twitter üzerinden paylaşırsanız ekstra COIN kazanma hakkınız olacaktır.


Joker Kullanımları


1. Çifte Şans ne işe yarar?


Çifte şans bize iki cevap hakkı tanır. Eğer iki cevap arasında kaldıysanız, bu jokeri kullanabilirsiniz. Böylece iki doğru olabilecek şıkkı işaretleyerek kazanma şansınızı artırabilirsiniz

2. %50 ne işe yarar?


%50” jokerinizi kullandığınız takdirde, karşınıza çıkan dört şıktan yanlış olan iki şık otomatik olarak elenmektedir. Bu da yine sizin kazanma şansınızı artıracaktır.